vpn-for-begginer

VPN برای مبتدی ها

معرفی و راهنمایی خرید VPN و خرید کریو برای مبتدیان

vpn-for-begginer

برای کسانی که تازه به دنیای VPN وارد شده اند، برای کسانی که می خواهند اطلاعاتی کافی در باره این موضوع پیدا کنند. در حقیقت، این می تواند برای مبتدیان سخت باشد که به جستجو در دنیای VPN بپردازند. برای این فصل، ما برخی از اطلاعات اولیه را که مبتدیان برای خرید VPN به دانستن آنها نیاز پیدا خواهند کرد را جمع آوری کرده ایم.

VPN چیست و چگونه کار می کند؟

یک VPN مخففی برای شبکه خصوصی مجازی است. خرید VPN مزایایی در مقایسه به عدم خرید VPN برای شما فراهم می کند. این مزایا عبارتند از :

  • پنهان کردن فعالیت های آنلاین شما
  • به شما اجازه می دهد تا دور از مشکلات سانسور کار کنید
  • به شما اجازه می دهد تا به وب سایت هایی که به صورت نرمال به خاطر موقعیت مکانی شما مسدود شده اند دسترسی یابید
  • این را برای هکرها سخت تر می کند که شما را وقتی آنلاین هستید پیدا کنند
  • همچنین می توانید از آن برای دانلود های P2P استفاده کنید

اکنون شما می دانید که چرا می خواهید بر روی VPN سرمایه گذاری کنید، ابتدا بیایید نگاهی به این یک VPN واقعا چطور کار می کند بیندازیم. ابتدا شما باید بفهمید که چطور به صورت نرمال به اینترنت متصل می شوید. هنگامیکه شما به اینترنت متصل می شوید، ارائه دهنده سرویس اینترنت  (ISP) خود را انتخاب می کنید. این ISP قصد دارد شما را به وب سایت هایی که می خواهید آنها را ببینید متصل کند. سرور ISP چیزی است که به شما اجازه می دهد تا به این وب سایت ها دسترسی داشته باشید. با این راه اندازی، هر کسی که بخواهد می تواند ببیند که شما چه کاری می کنید ، از جمله ارائه دهنده شما که از سرویس اینترنت آنها استفاده می کنید.

خرید VPN می خواهد به شما اجازه دهد که از طریق تونل VPN به سرور جدیدی متصل شوید. اگرچه شما هنوز نیاز به اتصال اینترنت دارید، آدرس فعلی شما از طریق  تونل VPN مجددا مسیریابی می شود . با این ، رمزگذاری ترافیک نیز اتفاق می افتد و شما را حتی امنتر نیز می کند. اگر هدف شما از مطالعه این مقاله یافتن بهترین ارائه دهندگان است ما parsvpn.net را به شما معرفی می کنیم که نیاز شما به خرید VPN و خرید کریو را به بهترین وجه تامین می کند.

نگرانی اصلی: آیا VPN قانونی است؟

همه مردم در مورد قانونی بودن خرید VPN نگرانی دارند. همیشه محدودیت هایی برای اینکه چطور از VPN استفاده بشود وجود دارد. برای مثال اگر شما در کشوری با محدودیت استفاده از VPN زندگی می کنید، شما ممکن است دریابید که باید برای پیدا کردن ارائه دهنده VPN از کشورهای دیگر بهره ببرید. VPN های ویژه که در در کشورهای مختلف مستقر هستند مجبور به گرفتن گزارش برای هر مشتری هستند و این موضوع تحت نظر دولت است. اینها مواردی هستند که افراد برای انتخاب VPN باید در نظر داشته باشند.

اگر شما یک فرد مبتدی هستید و با مسئله پیدا کردن VPN مناسب مشکل دارید، ما می توانیم بهترین سرویس های VPN موجود در بازار را به شما ارائه دهیم. سرویس های پیشنهادی ما دارای سرورهای پراکنده در سراسر جهان هستند این موضوع از کاهش سرعت شما با اتصال به یک سرور نزدیکی مکان فیزیکی شما جلوگیری می کند.

خرید VPN و خرید کریو در parsvpn.net

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *